[MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP..Z fabrycznym alarmem !!!

Ответить
[MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP..Z fabrycznym alarmem !!!

Сообщение Vadim » 04 янв 2013, 14:18

[МК3 ТД ТДИ] ГАŚНИЕ, ПРОБЛЕМ С ОДПАЛЕНИЕМ, ИТР. С фабрицзним Аларм !!!

w związku z tym iż sam miałem taki problem (objawia sie tym iż kontrolka ze świec żarowych nie pali sie pełnym światłem tylko się żarzy i nie można odpalić w ten czas auta, oraz nie ma napięcia na zaworze n109 - pompy wtryskowej)) i spotkałem się z nim już w kilku przypadkach które też już zrobiłem na swoim przykładziemk3 1,9 tdi, załaczam fotoporadę jak tą dolegliwość usunąć.
Czas pracy 45 min.
Więc tak zestaw narzędzi jaki bedzie nam potrzebny do wykonania naszych prac.
1. zdjecie (zaznaczony zawór n109) do jego koncówki przykładamy miernik powinno byś napięcie 12v

2. zdjecie.
odkręcamy 2 osłonę mocowaną na 5 wkrętów (krzyżak) są zaznaczone gdzie sie one znajduja.


4. zdjęcie.
tu sa zatrzaski ze skrzynki bezpieczników-należy je odpiąć przesunać do góry, podważyć skrzynkę bezpieczników i ja delikatnie wysunąć.


6. zdjęcie.
tu zaznaczone są wtyczki które należy odpiąć (występują 3 jedna węższa druga szersza ni i 1 z tyłu.


8. zdjęcie.
na czerwono to przekaźniki które sa przyczyną usterki, na żólto to tam gdzie mamy włożyć pod.


10. zdjęcie:
na tej focie zaznaczone (na czerwono) w którym miejscu są te nózki przekaźnika (nie sugerować sie prosze niebieskim przewodem, zrobiłem sam bo mi sie kiedyś ścieżka przepaliła)
Vadim

Аватара пользователя

 
Авто:
Сообщения: 4448
Зарегистрирован: 15 апр 2012, 23:32
Откуда: Москва
Поблагодарили:1 раз.
Репутация: 1

Re: [MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP..Z fabrycznym alarmem !!!

Сообщение Serg Ko » 04 янв 2013, 15:58

Ответ: [MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP.Z fabrycznym alarmem !!!

Pan ma jakegos bardzo modnego golfika, vnas ​​nie ma we Lwowe golfow z fabrycznym alarmem, i nema problemy z odpalenem.

Ale dzenkye za opis!

Serg Ko

Аватара пользователя

 
Авто:
Сообщения: 4345
Зарегистрирован: 01 окт 2012, 18:32
Поблагодарили: 0 раз.
Репутация: 0

Re: [MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP..Z fabrycznym alarmem !!!

Сообщение Slavon » 04 янв 2013, 16:15

Ответ.-D
to nie modny tylko tak szły auta, mój w Polsce jest od 2000 roku i juz taki alarm miał, niektóre wersje za doplata miały fabryczne alarmy

Slavon

Аватара пользователя

 
Авто:
Сообщения: 4398
Зарегистрирован: 01 окт 2012, 18:30
Поблагодарили: 0 раз.
Репутация: 0

Re: [MK3 TD TDI] GAŚNIE, PROBLEM Z ODPALENIEM, ITP..Z fabrycznym alarmem !!!

Сообщение Dimon » 04 янв 2013, 17:50

Ответ.
1. śрубокрęт крзиżакошы
2. клуцз нр 10
3. ноżик
4. лутошница
5. олово
цзас трудом ок 40 до 50 мин
пониżей доłąцзам фотки с Опис.
śциагамы пластикошą осłонę (1 осłона) под киерошницą (ест она на затрзаски).
3. здйęцие.
то по одкрęцениу пластикошей листшы знайдуе СИЭ накретка (клуцз нр 10) моцуйąца стерошник.
5. здецие.
ту налеżы сиę счилиć шłоżиć под металошą листе рęкę и шициагнąć стерошник по Лешей строние близ дрзши.
7. здйęцие.
ту зазнацзоне сą штицзки ктуру налеżы одпиąć (шистęпуйą 3 една шężсза вторая сзерсза ни и 1 из тиłу.
9. здйęцие.
на тей Фоке зазнацзоне (на цзершоно) ш ктуру миейсцу сą то нузки прзекаźника (НИЭ сугерошаć СИЭ просзе ниебиеским прзешодем, зробиłем потому что сам мы СИЭ киедиś śциеżка прзепалиłа).
прзепрасзам за бłеды но тłумацзиłем прзез то
http: // www. translit
Dimon

Аватара пользователя

 
Авто:
Сообщения: 4437
Зарегистрирован: 29 май 2012, 17:54
Поблагодарили:1 раз.
Репутация: 0


Ответить

Вернуться в Электроника VW

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron